top of page

המלצות

יפעה כותבת:

 

"בשבוע 35 נזכרתי שאני רוצה דולה, זאת אומרת זכרתי אבל הדחקתי שממש בקרוב אני צריכה ללדת.

כבר בשיחת הטלפון משהו בקול וברוגע הזה שלך גרם לי לרצות שזו תהיה את ואכן בסיום הפגישה הראשונה סגרנו.

בשבועות שלפני הלידה דיברנו ונפגשנו לא מעט, בדיעבד היה לנו מספיק זמן להכיר (ילדתי בשבוע 41).

הייתה לך סבלנות מטורפת לכל השאלות המוזרות ששאלתי. הפחדים והחששות שהגיעו ככל שהתקרב המועד ללידה, קיבלו יחס ומענה. בעזרתך הבנתי בדיוק מה אני צריכה כדי להתקרב ככל האפשר ללידה שחלמתי עליה.

כל מיני תרגילים שעשינו בפגישות צצו ועלו גם בלידה ועזרו לי להבין איך אני מתקדמת, גם ברגעים שבהם הרגשתי מאוד תקועה.

כמעט יממה העברנו יחד בחדר לידה, ישנות יחד ומתעוררות יחד לצירים. את התינוקת שלי חיבקתי והחזקתי 21 שעות אחרי שהתחילו הצירים ה'רציניים' (כאילו אלו שלפני לא היו מספיק רציניים...) בדרך המקסימה שהיא כל כך "שיר" עזרת לי להיות סבלנית ולהנות (כמה שאפשר) בין כאבי הצירים מהרגעים האלה, רגע לפני שמשתנים לי החיים ואני הופכת לאמא של אלה.

אנחנו אוהבות אותך מאוד ושמחות שהיית איתנו בקסם הזה. שלך, אלה ויפעה."

 

 

רחל כותבת:

 

לאחר שחויתי לידה לא קלה בלידה של בני הראשון, רציתי דולה ללידה השניה כי לא ידעתי למה לצפות. את שיר פגשתי בתחילת דרכה כדולה והרגשתי שמצאתי את הדולה שלי. בעלי הסכים בהסתיגות ללקיחת דולה. אך לאחר שפגש את שיר, ההסתיגות נעלמה.

היינו בקשר טלפוני לפני הלידה, ותמיד שיר נשמעה נמרצת לענות ולתמוך. התהליך התחיל לפנות בוקר, ושיר הגיבה להודעות שלי ולשיחת הטלפון ברוגע וברגע שסיכמנו הגיעה והשרתה שלווה. אני במקלחת מעבירה את הזמן ושיר בנתיים עם בעלי מחכה.

ירדו לי המים, והחלטנו לחכות מעט לפני שהולכים לבי״ח.

בבי״ח שיר היתה לצדי ולצד בעלי ועודדה ברוגע ותמכה. הלידה היתה יחסית מהירה ובתי השניה נולדה. אז למרות שהיה קצר, היה כיף ואני ממליצה בחום על שיר כדולה. 

בתודה ועם הרבה הערכה רחל שמעוני.

 

טל כותבת:

 

לשיר הדולה המהממת שלי.

לפני שהתחלנו את המפגשים שלנו חשבתי שדולה מגיעה רק לחדר לידה כדי לעזור אך גיליתי (בדיעבד) לשמחתי שזה ממש לא כך. היו לנו כמה פגישות לפני הלידה שמעבר להכנה של - למה אני צריכה לצפות במהלך הלידה, דיברנו על כל החששות שלי ושל אלכס ובדרכך המיוחדת הצלחנו להבין את מקור החששות ולפתור אותם כך שבאמת הרגשתי מוכנה ורגועה יותר לקראת מה שעתיד להגיע.

רציתי להודות לך שלקחת חלק בהתרגשות שלנו וכמובן בחדר הלידה, שהיית שם בשבילי ובשביל אלכס גם לאחר הלידה, שהסברת איך להניק ונתת טיפים לגבי השלב הבא ואיך אפשר לשכוח את השמנים למיניהם שהרחתי ושאין ספק נתנו תחושה של לידת ספא :) 

אז שוב תודה רבה שהיית שם לאורך כל הדרך. אוהבים המון. טל, אלכס ומיכאל הקטן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רועי כותב:

 

האמת שאישתי רצתי דולה, אני לא כל כך. נדמה היה שחבל על הכסף ונוכל לעשות איתו משהו טוב יותר. 

היום אני כותב את המכתב הזה כדי להגיד לך תודה ענקית! אני מבין שאישתי לקחה אותך לגמרי בשבילי. באמת שאין לי מושג איך הייתי מסתדר אם לא היית שם איתנו / איתי. היא לגמרי ידעה איך ללדת, לא הייתה צריכה בכלל את שנינו, את היית הדולה שלי. היא נשמה עם הצירים שלה ואת נשמת איתי ועם הלחץ שלי. היא התנועעה ואת הרמת לי רגליים שלא אתעלף.. ועכשיו, רגע של רצינות. היית לי כעוגן איתן בתוך הסערה שקרוייה "לידה", ידעת מה להגיד בדיוק בזמן הנכון ובזמנים אחרים ידעת לאפשר לנו את השקט והאינטימיות שהיינו צריכים גם בלי שידענו שזה אפשרי בכלל - אינטימיות בבית חולים, מי היה מאמין... עזרת לי לעזור לאישה שלי וזו מתנה אדירה בעיני! 

כמובן שמאז אני ממליץ לכל חברי הגבריים לרכוש את שירותיה של הדולה מבעוד מועד ואם כבר דולה, אז אותך.

תודה שיר, מודים ומעריכים מאוד, שרון, רועי ואדר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bottom of page